Технологія Вимірювання Швидкості Компот

Покриття 6 районів Львова — Галицького, Личаківського, Залізничного, Шевченківського, Франківського та Сихівського. Де б не знаходився офіс вашої компанії, відтепер ви матимете змогу підключити якісний та швидкісний інтернет. Швидкість, прийнятна для завантаження grinchenko.org.ua фото та відеоконтенту в соцмережах, перегляду відео в YouTube в якості Full HD. Працює з великою кількістю пристроїв, незважаючи на інші мережі та гаджети із увімкненим Bluetooth. Впорається з неперервним стрімінгом, наприклад, відео 4К онлайн.

тестування швидкості інтернет з'єднання

Якщо шкала не підіймається вище позначки 1%, то ви зробили все правільно. Підключити мережевий кабель безпосередньо до комп’ютера (в мережеву плату), минаючи роутери, точки доступу та інше активне мережеве обладнання. Залиште одне відкрите вікно і одну вкладку вашого інтернет-браузера зі сторінкою Speedtest. Найближчим часом з вами зв’яжеться представник компанії для уточнення деталей вашого повідомлення.

Supplier Api

Велика кількість електронних пристроїв, які вносять перешкоди, та погано виконане розведення – все це здатне значно погіршити швидкість домашньої мережі. Саме для цього варто вимірювати швидкість усередині мережі, щоб виявити “слабкі місця”. До речі, щоб ще на етапі прокладки кабелю мережі уникнути великих втрат, рекомендуємо використовувати недорогий універсальний тестер RJ45.

Найближчим Часом Вам Зателефонує Оператор Для Уточнення Даних

З його допомогою можна виконати тестування ще під час прокладання комп’ютерної мережі. В такому випадку, просто повторіть тест через деякий час. PING – це час, протягом якого пакет даних від вашого комп’ютера, смартфона або планшета проходить через мережу до сервера або іншого пристрою та повертається назад. Чим більший пінг показує Speedtest, тим довше доводиться чекати завантаження необхідної сторінки, інформації або файлу. На деяких мобільних пристроях передбачено софт, що дозволяє перевірити якість з’єднання. Якщо він у вас є, просто відкрийте його і за допомогою звичного інтерфейсу смартфона визначте, як швидко проходить обмін даними з вашого пристрою на кінцевий сервер.